Poraz na početku sezone

Fudbaleri gatačke Mladosti u subotu 13.avgusta u okviru 1.kola Druge lige RS grupa „Istok“, gostovali su u Donjem Šepku gdje su od domaćina FK Napredak izgubili rezultatom 4:2.

Napredak je poveo u 16.minutu golom Jevtića,već u 19.minutu Ristanović je povećao vođstvo na 2:0.I na početku drugog poluvremena domaćini su bili ubjedljiviji i nastavili u istom ritmu,pogotkom Obradovića za 3:0.

I pored lošeg starta fudbaleri Mladosti se nisu predavali,tako da su Rajko Ćeranić pogotkom u 69.minutu i Sreten Nikolić u 77.mnutu smanjili rezultat na 3:2.Ipak konačan rezultat od 4:2 postavio je fudbaler Napretka Arsenović golom u 81.minutu.

Ekipa Mladosti je u odnosu na prošlu sezonu pretrpjela dosta promjena,napustili su je Marko Drakul koji je otišao u Jedinstvo iz Brčkog ,zatim Miljan Petković,Goran Šiljegović i Lazar Samardžić koji su prešli u nevesinjski Velež.

U narednom 2.kolu Druge lige RS koje se igra u subotu 20.avgusta Mladost će ugostiti Jedinstvo iz Brodca.Susret će početi u 17h.