Nakon 9.kola odbojkašice treće, a odbojkaši četvrti na tabeli

ŽOK „Gacko“ je u utakmici 9.kola Premijer lige BiH u subotu u Gacku pobijedio Modriču rezultatom 3:1. Utakmica nije počela kako treba za Gacko,djevojke su izgubile prvi set rez. 25:21, ipak uspjele su ubrzo da vrate svoju dobru igru i da dobiju tri naredna seta, drugi set tijesnim rezultatom  25:23, a treći i četvrti već lakše 25:20 i 25:17. Dakle kako se utakmica bližila kraju tako su naše odbojkašice bile samouvjerenije.

I u narednom 10.kolu igraće na svom terenu, sledeće subote ugostiće  Derventu.Utakmica će početi u 18h i 30 min.

Trenutno je ŽOK „Gacko“ na trećem mjestu premijerligaške tabele.

MOK „Gacko“ je proteklog vikenda gostovao u Bijeljini, momci su izgubili od Radnika rezultatom 3:0., dakle nisu uspjeli uzeti set domaćinu. Za razliku od djevojaka koje zaredom igraju dvije utakmice u Gacku, odbojkaši imaju i drugo gostovanje , u narednom 10.kolu putuju u Srebrenik gdje će se sasati sa OK „Gradina Herceg“.

I dalje su na četvrtom mjestu na tabeli.