/Pobjednici 14. uličnih trka u Gacku

Pobjednici 14. uličnih trka u Gacku

               Finalnim trkama u glavnoj gradskoj ulici sinoć su završene „Ulične trke Gacko 2018.“ koje je po 14. put organizovao KSC. Dobra atmosfera, veliki broj takmičara i sportski duh obilježio je završnicu događaja u kojem je učestvovao veliki broj osnovaca. Ni ove godine podrška nije izostala, roditelji i brojni građani su izašli da bodre male takmičare. Evo imena najboljih:

 

                   Дјечаци                                                                Дјевојчице

                                                   Предшколци

  1. Марко Копривица                                                   1.  Марија Огњеновић
  2. Дарко Тепавчевић                                                   2.  Јована Милидраг
  3. Георгије Рајковић                                                    3.   Дуња Шупић

               

                      I                                                                                          I  

  1. Јаков Кандић                                                              1.  Милица Ковачевић
  2. Стево Окиљевић                                                         2.  Јована Ковачевић
  3. Радош Ковачевић                                                       3.  Ива Говедарица

 

                    II                                                                                        II

  1. Огњен Зуровац                                                               1. Дуња Мастиловић
  2. Сергеј Радовић                                                               2. Мирјана Мастиловић
  3. Душан Ђуричић                                                             3.  Марија Шушић

 

                III- IV                                                                                III-IV

  1. Алекса Беатовић                                                             1.  Ивана Кандић
  2. Јован Ђуричић                                                                2.  Сара Супић
  3. Арсен Мандић                                                                  3. Јелена Божић

 

                      V-VI                                                                                    V- VI

  1. Немања Старовић                                                             1.  Милена Милићеви

1. Вук Банаш (дијеле прво мјесто)                                   2. Ања Мастиловић

2. Огњен Видојевић                                                               3.  Андреа Јањић

3.Милош Грчић

 

                 VII – VIII                                                                               VII – VIII

  1. Игор Зеленовић                                                                    1. Оливера Ковачевић
  2. Јован Жарковић                                                                    2. Ана Лажетић
  3. Ђорђе Дабић                                                                           3. Анђела Шуковић