Nove medalje za KBK „Tigar“

U subotu su kik-bokseri iz kluba „Tigar“ Gacko učestvovali na takmičenju Balkan open održanom u Tešnju. Matej Mučibabić je osvojio 1.mjesto u kik-lajtu do 42kg., drugo mjesto pripalo je mlađem kadetu Andriji Govedarici takođe u disciplini kik-lajt , a srebro je osvojio i Aleksandar Milošević, mlađi junior u kategoriji do 81 kg u lou-kiku.

Matej Mučibabić je pretprošlog vikenda u Mostaru postao prvak BiH u disciplini lajt-kontakt, dok je Aleksandar Milošević bio drugi u ful-kontaktu. Nedavno je Aleksandar na Ilidza openu osvojio zlato u ringu, u kategoriji mlađih juniora do 81kg. Na tom takmičenju je Matej osvojio drugo mjesto u ringu boreći se sa starijim kadetima.

Aktuelni profesionalni prvak Evrope iz kluba Tigar Gacko Milan Babić 6. aprila u Mariboru braniće titulu, a od 1.marta se nalazi na pripremama u Beogradu u „Crvenoj Zvezdi“. Već 7. aprila kik-boksere očekuje Prvenstvo BiH na Palama kaže trener Veselin Đuričić.