Odbojkašice igraju prvu finalnu utakmicu plej-ofa u Gacku

Odbojkašice „Gacka“ su u finalu plej-ofa Premijer lige BiH. One su u četvrtak u Banja Luci pobijedile u drugoj polufinalnoj utakmici „BL Volej“ rezultatom 3:1. Iako je domaći tim dobio prvi set sa 25:20, naše djevojke su podigle nivo igre i pobijedile u naredna tri 25:16, 25:19 i 25:19. U prvoj utakmici u Gacku naš tim slavio je sa 3:0 (25:18, 25:18, 25:17) protiv „BL Voleja“.

Trener ŽOK „Gacko“ Saša Slijepčević kaže da su u drugoj utakmici prvi set počeli nervozno ali i da je i on bio izjednačen sve do pred sam kraj. „U naredna tri seta potpuno smo ih nadigrali, jednostavno ušli smo u najbolju formu u najvažnijem momentu“-ističe on.

U finalu će se sastati sa ekipom „Bimal Jedinstvo“ koja je u polufinalu savladala „Kulu Gradačac“. Prva finalna utakmica igra se u Gacku u subotu 20. aprila od 18 h i 30 minuta.