Humanitarna utakmica za Helenu Gavran

Odbojkašice su proteklog vikenda ponovile trostruku pobjedu a ove sedmice će svojoj igri dodati humanitarnu notu. U srijedu 6.novembra u sportskoj dvorani u Gacku ugostiće Slobodu iz Tuzle sa početkom u 18h i 30 minuta.

Ulaznice će koštati 3KM, a sredstva prikupljena tom prilikom biće upućena za liječenje četvorogodišnje Helene Gavran iz Foče. ŽOK“Gacko“ poziva navijače i sve građane Gacka da ih i ovaj put podrže u humanitarnoj akciji!

U proteklom 6.kolu Premijer lige BiH prvi tim je u gostima slavio protiv Novog Grada rezultatom 1:3(17:25, 25:20, 23:25,15:25). Sada je ŽOK „Gacko“ prvi na premijerligaškoj tabeli sa 16 bodova koliko ima i Goražde ali sa lošijom set razlikom. Za petama im je upravo „Sloboda“ iz Tuzle koja je naš gost u srijedu.

Druga ekipa ovog kluba je juče u Gacku ubjedljivo došla do treće uzastopne pobjede u Drugoj ligi RS. Djevojke su savladale ŽOK „Leotar“ sa 3:0 (25:20, 25:12, 25:17). Pionirke su takođe slavile juče u Gacku protiv „Leotara“ rezultatom 3:2 (18:25,22:25,25:23,25:16 i 15:8).

Tabela kada su djevojčice u pitanju (Pionirska liga-grupa 8) izgleda ovako: prvi je OK“Velež“ sa 14 bodova, naš tim je na drugom mjestu sa 12, dok je „Ljubinje“ osvojilo 8 bodova i nalazi se na trećoj poziciji.