Fudbaleri „Mladosti“ remizirali na svom terenu

U subotu u 6. kolu fudbaleri „Mladosti“ docekali su ekipu FK “ Vlasenice“ iz Vlasenice, konačan rezultat utakmice 2:2.

Na samom početku utakmice gosti su iznenadili domaću ekipu i poveli rezultatom  je 1:0. Deset minuta kasnije gosti udvostucuju svoju prednost . Do kraja poluvremena domaćin uspjeva da konsoliduje svoje redove i postiže pogodak u 43. minutu da bi se sa rezultatom od 2:1 za goste otislo na odmor.

U nastavku utakmuce domaći fudbaleri pokušavaju doći do izjednačenja i stvaraju mnogo prilika. Do promjene rezultata dolazi  u 83. minutu. Mladost uspjeva da izjednači za 2:2 i to  iz  kaznenog udarca. Do kraja utakmice domaćin je imao jos par dobrih prilika ali rezultat ostaje nepromjenjen.

Sve u svemu, jedna dobra sportska predstava na Gradskom stadionu u Gacku. Strijelci za Mladost su bili Goranovic u 22. minutu i Ćeranić u 83., dok su za goste pogotke postigli Milovanovic u 7.  i  Šargić u 15.  minutu igre.