Košarkašima izmakla pobjeda

U okviru košarkaškog takmičenja Druge lige-grupa „Istok“ OKK“Gacko“  sinoć je bio domaćin košarkašima „Romanije“ sa Pala.

Našim košarkašima je za dlaku izmakla pobjeda tako da su poraženi minimalnim rezultatom: 67:68.

Nakon prve četvrtine rezultat je bio 20:11, a na poluvremenu gosti su vodili 32:38. Dobra serija gostiju nastavljena je i u nastavku igre pa su na kraju treće četvrtine vodili sa 44:53.

U poslednjoj četvrtini dominirali su naši mladi košarkaši. Samo malo sportske sreće im je nedostalo da ostvare prvu pobjedu, ali je ovaj put nisu imali.

Mlađe kategorije OKK“ Gacko“ zbog epidemiološke situacije trenutno pauziraju. Kako će izgledati nastavak takmičenja u kome su naše mlađe selekcije imale dobre rezultate ostaje da se vidi.

Sinoć su se naši košarkaši predstavili u novoj sportskoj opremi.