/Тестирање будућих ђака првака почиње 4. маја

Тестирање будућих ђака првака почиње 4. маја

РЕДОСЛИЈЕД ТЕСТИРАЊА ДЈЕЦЕ ПРИСПЈЕЛЕ ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

У ШКОЛСКОЈ 2021/22 ГОДИНИ

        Тестирање дјеце ће се вршити у просторијама ОШ „Свети Сава“ Гацко у канцеларији педагога уз поштовање свих епидемиолошких мјера и у тачно наведеном времену за свако дијете појединачно. На тестирање је потребно понијети и љекарско увјерење добијено на систематском прегледу.

04.05.2021.

1. Антељ (Миљан) Анастасија 9:00

2. Антељ (Алекса) Ена 9:25

3. Аџић (Јован) Лазар 9:50

4. Бајовић (Милија) Горан 10:15

5. Банаш (Саша) Јована 10:40

6. Бјелогрлић (Дарко) Немања 11:05

05.05.2021.

1. Божић (Горан) Николина 9:00

2. Бољановић (Раде) Ивана 9:25

3. Бољановић (Велемир) Лана 9:50

4. Буха (Драган) Анастасија 10:15

5. Вишњић (Ђорђије) Жељка 10:40

6. Вујиновић (Горан) Бојана 11:05

07.05.2021.

1. Вујовић (Драган) Милица 9:00

2. Вуловић (Владимир) Лазар 9:25

3. Вучуревић (Огњен) Вук 9:50

4. Вуковић (Раденко) Вук 10:15

5. Говедарица (Милета) Вукашин 10:40

6. Говедарица (Душан) Немања 11:05

10.05.2021.

1. Гузина (Слободан) Урош 9:00

2. Додеровић (Жељко) Душан 9:25

3. Драгићевић (Никола) Сара 9:50

4. Дракула (Милан) Миа 10:15

5. Ђуричић (Војин) Миодраг 10:40

6. Елез (Божидар) Евгенија 11:05

      11.05.2021.

1. Елек (Радивоје) Лазар 9:00

2. Елчић (Милан) Слободан 9:25

3. Жарковић (Драган) Анастасија  9:50

      4. Жарковић (Драган) Слободан 10:15

      5. Зеленовић (Раденко) Ђорђе 10:40

      6. Караило (Мирза) Аниса 11:05

      7. Караило (Мирза) Јасмина 11:30

      12.05.2021.

1. Косовић (Миленко) Давид 9:00

2. Кравић (Младен) Небојша 9:25

3. Лажетић (Радован) Божидар 9:50

4. Лозо (Синиша) Милош 10:15

5. Лозо (Бојан) Филип 10:40

6. Лучић (Игор) Јана 11:05

13.05.2021.

1. Марковић (Јанко) Раде 9:00

2. Мастиловић (Саша) Богдан 9:25

3. Милетић (Дарко) Марија 9:50

4. Милићевић (Миљан) Ирина 10:15

5. Милићевић (Миљан) Катарина 10:40

6.Милошевић (Предраг) Иван 11:05

14.05.2021.

1. Милошевић (Димитрије) Матеј 9:00

2. Мирић (Иван) Здравко 9:25

3. Мучибабић (Богдан) Андреј 9:50

4. Окиљевић (Драган) Никола 10:15

5. Пјешчић (Жељко) Магдалена 10:40

6. Поповић (Никола) Дамјан 11:05

17.05.2021.

1. Поповић (Саша) Петар 9:00

2. Пушара (Радован) Алекса 9:25

3. Пушара (Милош) Анастасија 9:50

4.Пушара (Александар) Јаков 10:15

5. Радмиловић (Васо) Сара 10:40

6. Ребић (Мијодраг) Дарко 11:05

18.05.2021.

1. Реповић (Данијел) Дуња 9:00

2. Рончевић (Миленко) Софија 9:25

3. Савић (Владимир) Уна 9:50

4. Славић (Небојша) Анастасија 10:15

5. Старовић (Ранко) Марко 10:40

6. Тепавчевић (Милош) Ивана 11:05

19.05.2021.

1.Тепавчевић (Борислав) Симо 9:00

2. Тепавчевић (Милан) Урош 9:25

3. Томић (Стеван) Душан 9:50

4. Црнoгорац (Милан) Андреа 10:15

5. Шојић (Радмило) Василије 10:40

6. Шупић (Обрен) Исидора11:05