„Младост“ поражена на Палама

Јуче су у гостима фудбалери „Младости“ поражени од „Романије“ убједљивим резултатом 0:3, у оквиру Друге лиге РС, група Исток (Лига за опстанак). Но, како кажу у клубу, на терену није изгледало тако убједљиво, јер је до краја полувремена „Младост“ имала неколико зрелих шанси.

Иако је меч био равноправан, у првом дијелу посебно, истичу у ФК „Младост2, Паљани су стигли до три бода, која их сврстава у безбједну зону за опстанак у Другој лиги РС, гдје се тренутно налази и наша „Младост“.

Сва три гола за „Романију“ постигао је Марко Маљукан (42., 61. и 70. минуту.) „Младост“ тренутно има 25 бодова, што је било довољно за 12. позицију на табели, а сада се у Лиги за опстанак бори за статус друголигаша.