„Младост“ поразила „Будућност“ sa 3:1

Фудбалери гатачке Младости савладали су екипу Будућности из Пилице резултатом 3:1 (2:0) јуче на домаћем терену у оквиру 25.кола Друге лиге РС.

Домаћи тим боље је отворио утакмицу и повео голом  Николића у 4. минуту.Након тога гости су имали одличну прилику, али је Миљанић одбранио зицер.

Онда је услиједио период боље игре домаће екипе, гдје се играло практично на један гол. Горановић, Пушара, Николић могли су дуплирати предност, али промјене резултата није било све до 42. минута кад је капитен Пушара погодио за 2:0.

Друго полувријеме донијело је  велику шансу Николића, али и његов промашај,  а све то користе гости који су смањили резултат у 65. преко Радовановића.

Да бодови остану у Гацку побринуо се Ћеранић који је претрчао два  гостујућа играча и голмана и погодио за 3:1, играо се 73′.

Младост је тренутно на 9. мјесту Друге лиге РС, група Исток са 33 бода.