FK „Mladost“ je izgubio u utakmici 2.kola nastavka sezone

FK „Mladost“ Gacko u nedjelju na Palama dozivio drugi poraz u proljećnom dijelu sezone. Romanija Pale je dobila Mladost rez. 3:1, na poluvremenu je rezultat bilo 2:0. U klubu su nezadovoljni igrom, ali i činjenicom da su domaćinu dosuđena dva penala.

Zadovoljni su s druge strane što je ekipa podmlađena, a ističu da su aktuelne i povrede kod nekih igrača. Nažalost prema dosdašnjim rezultatima nalaze se u zoni ispadanja iz Druge lige RS, a nadu gaje u činjenici da su sezonu nastavili igrajući u oba prva susreta na strani.

U prvom kolu proljećne sezone su od „Proletera“ iz Dvorova izgubili sa 1:0. Pred kraj prvog poluvremena primili su go i to je bio krajnji rezultat utakmice.

Nedavno je u kabinetu načelnika održan sastanak čelnika kluba sa prvim čovjekom opštine, obećana je pomoć, a o čemu se konkretno radi, nadamo se da ćemo uskoro saznati.