Фудбалери Младости ремизирали у Гацку, одбојкашице и одбојкаши успјешни у гостима

Фудбалери Младости су у суботу у оквиру 13. кола друге лиге РС „Исток“ ремизирали на свом стадиони против екипе „Рудар“ из Угљевика. Коначан резултат утакмице 1:1, полувријеме 0:0.

Погодак за домаћу екипу постигао је Бошко Пушара у 65. минуту,  а изједначио је Неђо Гајић у 84. минуту.

Фудбалери Младости тренутно заузимају 12 мјесто на лигашкој табели а у наредном 13. колу путују у Вишеград гдје их дочекује екипа Дрине.

На табели прво мјесто и даље држи екипа ОФК“Слога“ из Горњег Црњелова, док је на зачељу  ОФК „Илићка“ из Брчког.

Одбојкашице Гацка су у оквиру 6. kола Премијер лиге БиХ у суботу савладале екипу Јахорине са Пала резултатом 1:3. По сетовима21:25, 25:19, 17:25, 19:25.

Наше дјевојке имају максималан број побједа и тренутно су на другом мјесту на табели са 18 бодова  јер исти скор има и првопласирано Јединство из Брчког.

У оквиру 6. Кола прве лиге РС у одбојци одбојкаши Гацка су гостовали у Ражљеву и савладали екипу Темпа резултатом 3:2.

Наши одбојкаши тренутно заузимају 3 мјесто на лигашкој табели, али имају и утакмицу мање.

У наредном колу за викенд су домаћини и дочекују екипу Радника из Бијељине.