Pobjeda košarkaša na startu Mini lige

Košarkaši OKK „Gacko“ su sinoć odlično startovali u nastavku takmičenja i ostvarili prvu pobjedu u Mini ligi, na svome terenu, pred punim tribinama i fantastičnom publikom u Gacku, pobijedili KK „Pliva“ iz Šipova rezultatom 98-91.

U domaćoj ekipi su se istakli kapiten Boško Prstojević sa 37 i Mladen Popara sa 29 poena, a značajan doprinos su dali i Supić P. sa 8, Koprivica J. sa 6, Okiljević J. i Vuković N. sa 5 poena, Krtolica N. i Starović N. sa 4 poena.

Iz OKK „Gacko“ zahvaljuju se vjernoj publici što je domaćoj ekipi  pružila fantastičnu podršku i bila šesti igrač.

Kao i u prethodnom periodu na poluvremenu utakmice naših seniora na teren su istrčali najmlađi članovi.

Sinoć su imali priliku da pred punom sportskom dvoranom, na pripremljenom poligonu, pokažu svoje vještine i znanje koje uče na treninzima.