Fudbaleri „Mladosti“ počeli sezonu porazom i neriješenim rezultatom

Do sada su naši fudbaleri u sezoni 2022/23. odigrali dvije utakmice u Drugoj ligi RS, grupa Istok. U prvom kolu odigranom 19. avgusta poraženi su od FK „Vlasenica“ u gostima rezultatom 4:1.

Drugi susret igrali su u subotu 26. avgusta na domaćem terenu i uspjeli osvojiti 1 bod tako što su sa FK „Guber“ igrali neriješeno 2:2.

Domaćin je bio bolji u prvom poluvremenu u kojem je poveo golom Markovića. Fudbaleri „Mladosti“ u drugom poluvremenu dolaze i do vođstva od 2:0, golom kapitena Nikolića. Ipak, u sudijskoj nadoknadi u 91. i 98. min. gosti su izjednačili na 2:2.

„Mladost“ je na ovoj utakmici igrala bez Ćeranića, Goranovića, Pušare i Doknića.Trenutno zauzima 12. mjesto na tabeli sa osvojenim jednim bodom. Sledeći susret je u Janji sa „Podrinjem“.